Vai meklējat aizdevumu pārvaldības programmatūru (LMS)? Šeit ir trīs lietas, kurām jāpievērš uzmanība, izvēloties vienu savam uzņēmumam.

1. Cik daudz esat gatavs maksāt?

2. Kāpēc jūsu uzņēmumam ir nepieciešama aizdevumu pārvaldības programmatūra?

3. Kādi līdzekļi ir nepieciešami jūsu uzņēmumam aizdevumu pārvaldības programmatūrā?

Lai palīdzētu jums atbildēt uz šiem jautājumiem, šeit ir mūsu ceļvedis, kā izvēlēties savam uzņēmumam piemērotāko aizdevumu pārvaldības programmatūru.

Kas ir kredītu pārvaldības programmatūra?

Kā norāda tās nosaukums, Patēriņa kredīts aizdevumu pārvaldības programmatūra sākotnēji tika izstrādāta, lai palīdzētu aizdevējiem veidot un uzturēt attiecības ar jauniem un esošajiem klientiem, kuri ir aizņēmušies skaidru naudu. Tomēr šodien aizdevumu pārvaldības programmatūra ir attīstījusies no vienkāršas kontaktu pārvaldības sistēmas par spēcīgu rīku, kas ļauj pārvaldīt potenciālos pirkumus, klientus, pārdošanu, mārketingu, zvanu centrus, vērtēšanu, parakstīšanu, maksājumu apstrādi, saskaņošanu, uzskaiti, aizmugures apstrādi un cita veida darījumu un darbības dati, viss vienā viegli pieejamā risinājumā.

Tas var arī integrēt datus no citām jūsu biznesa jomām bez papildu darba. Aizdevumu pārvaldības programmatūra sniedz aizdevējiem un viņu pārdošanas komandām visus nepieciešamos rīkus, lai attīstītu jūsu biznesu centrālajā centrā ar iespējami mazāku darba apjomu.

Cik maksā kredītu pārvaldības programmatūra?

LMS izmaksas ir ļoti dažādas. LMS pakalpojumu sniedzēji parasti izmanto uz darījumiem balstītu cenu noteikšanas modeli, kas var būt atkarīgs no dažādiem faktoriem, piemēram, aktīvo aizdevumu skaita un apstrādātā maksājuma.

Lielākoties jūs varat maksāt par darījumu, mēnesī vai vienreizējām izmaksām atkarībā no modeļa. Varat arī saskarties ar pakalpojumu sniedzējiem, kuri iekasē fiksētu ikmēneša maksu, bet pieprasa lielākas paketes vai papildu maksas par atbalstu un apkopi. Atkarībā no jūsu uzņēmuma unikālajām vajadzībām cenas var svārstīties no USD 1 par darījumu mēnesī līdz simtiem USD mēnesī.

Vai jums nav budžeta LMS programmatūrai? Vai varbūt neesat pārliecināts, ka LMS programmatūra ir piemērota jūsu uzņēmumam, bet vēlaties redzēt, ko tā piedāvā? Viena no iespējām ir ieplānot dažu LMS risinājumu demonstrāciju tirgū vai izmēģināt bezmaksas izmēģinājuma versiju, ja to piedāvā kāds no pārdevējiem.

Vai jums ir nepieciešama aizdevumu pārvaldības programmatūra?

LMS var ievērojami atvieglot jūsu kā aizdevēja dzīvi, vienlaikus palīdzot jūsu aģentiem un vadītājiem paveikt darbu efektīvāk un racionālāk.

Ja uz jums attiecas šādi apgalvojumi, jūsu uzņēmumam ir nepieciešama aizdevumu pārvaldības programmatūra:

1. Jums ir nepieciešama spēcīga kontaktpersonu pārvaldība.

LMS kontaktpersonu pārvaldības daļa ir saistīta ar informācijas no dažādiem avotiem organizēšanu. Ja meklējat labāku veidu, kā uzglabāt un pārvaldīt klientu informāciju, LMS ir labākais risinājums jūsu uzņēmumam. Tā darbojas kā vesela datu bāze, kas sniedz visu veidu ieskatus par klientiem, tostarp kontaktinformāciju, aizdevumu pieteikumiem, aizdevumu un darījumu vēsturi, to, kā klienti pārlūko jūsu vietni, veidus un laikus, kad viņi ir pieteikuši aizdevumu jūsu uzņēmumam, demogrāfiskajiem datiem, interesēm, personīgo informāciju. preferences un vairāk. Pēc tam varat izmantot šo informāciju, lai segmentētu klientus mārketinga nolūkos vai ērti meklētu klientus, kas atbilst konkrētiem kritērijiem.